Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A keni lindur me daten si ka caktuar mjeku ?
Pershendetje nena jam ne javen e 34 isha ne vizit tek doktorr Adem Halitaj dhe ma caktoj daten e lindjes tha me 11 maj e termini i fundit me 1 qershor a keni lindur sipas datave te mjekut ?
Ju faleminderit per pergjigjiet jeni shum te mira.
Genta Krasniqi (8 muaj më parë)
Nuar2013 (8 muaj më parë)
Po para tri vite e gjys e kam lind djalin edhe me 30 shtator e kam pas terminin po une linda me 29 shtator me stimulues nashta te kisha lan edhe ni dite mkishim rrok dhimt vet
Amra(*-*) . (8 muaj më parë)
Genta ty ta paska caktu mjeku terminin ne javen e 37-te. Normal termini fundit eshte ne javën e 40 -të. Po najkush lind ma heret najkush shkon deri 42 javë.. une shtatzanin e pare e kam lind 1 muaj para kohe, tr dyten 4 ditë mbas terminit
Genta Krasniqi (8 muaj më parë)
Une mezi pe pres po lutem sa me heret se termini i fundit pom doket larg me 1 qershor
M N (8 muaj më parë)
Une po qat dit qe mka thon qa dit kom lind aty Zoti e din mas miri mjeku veq mun me kshyr per afersisht ami qe te une ka ndodh at dit qe e kom pas terminin.
Lena Gashi (8 muaj më parë)
Jo 2 jav e gjys perpara terminit kom lind
Mami I Nitit *** (8 muaj më parë)
Mu me 15 qeshor kam lind me 14 qeshor
Xona Krasniqi (8 muaj më parë)
Mu mpat thon me 5-7 tetor edhe me 7kom lind.
(8 muaj më parë)
Un te paren e kom pas me.7 gusht e me qat dat kom.lind..tash jam.38 jave terminin e kam me.5 maj..e boll kisha pas qef mos.me.shku deri fund hahah se kogja jam lodh po qka me ba kur e ka shkru Zoti
Ajan Ajan (8 muaj më parë)
Un ne shttazanin e par e kom pas me2 maj te fundit me 18 prill kom lind. E ne te dyten me 16 shtatator e kom pas kom lind me 14 shtator

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?