Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Krem kunder shenjes se operimit
miremrema nena te dashura , me falni ndoshta po dal jasht temes se portalit , ju lutem a dini ndonjera nga ju ndonje krem kunder shenjes se operimit apo varres , ose ndonje ilaq natyral. Po me duhet per nje te aferme e ka nje shenj ne pjesen mes qafes dhe gjoksit nga operimi , u operu qe 1 muaj thash a dini ndonje krem ose diqka qe i kish ndihmu mja zbeh pak shenjen flm shume
A . J . N . (1 vite më parë)
A . J . N . (1 vite më parë)
Faleminderit shume mike,po kam te aferm ne gjermani , do tju them atyre pra pasiqe ne evrope senet ma kualitet.
Gabi :) (1 vite më parë)
Akin a nese je ne gjermani ose e ke dikon kqyr ne barnatore eshte nje krem wala quhet eshte bash per varr une kur jom operu qe kam lind e kam ly varren me te edhe me ka ndihmu shum eshte i mir
Hirushja B (1 vite më parë)
Pershendetje akin, tani per tani me I miri krem eshte cicatridini eshte per gjithqka provoje njeher.

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?