Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

dhimbje e lukthit
oj shoqe a keni pas prb me lukthin,, 3dit kaa qe kam dhimbje tlukthit jo nonstop ama mkap ka 5min shumm teper mshterngon,, te mjeku kam termin te ejten po derk adit cka msygjeroni me prd,, se si virus mdoket kam prb edhe me bark,,, jam ne javen e 31 tshtazanis e frigohem
Azra ?? (10 muaj më parë)
Azra ?? (10 muaj më parë)
vlora sa erdha pi spitali mvun gkukoz edhe analgin shum dhimbje e fort smundsha as ta duroj maa,, uj kam me pi vec tem kaloj se asnjiher sem ka dhimt lukthi hera e par edhe kshu fuqishem
Vlora . (10 muaj më parë)
Azra kshtu jam kan une kur isha javen e 23 isha ne kosove e mendova qe jam Helmu ne ushqim shum jam kan keq te vjellura aq shum deri sa gjak dikur kam vjell se nuk kisha ma qka edhe dhimbje shum nen brinje te dy ant por mjeku nuk me qiti asgje vetem uj kam pi shum mbas 2 dite me kaloj ..ishalla te kalon se e di qe esht siklet..

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?