Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vajz
Nena ja qellu mije mije vajze e
Kisha sot isha ne kontroll, po me beri merak se me
Tha mitren pak ngusht ska
Vend fmija shum e me dha duphaston me pi a ju ka
Ndodh gjat shtatzanis me
Pi dupthaston?
Vlora M (10 muaj më parë)
Alba Lona (10 muaj më parë)
Urime vlora, me behet shume qejfi per ty
Vlora M (10 muaj më parë)
Nena ju faleminderit shum te dashura. E Sa per miter qe e kom pak ngusht a nuk eshte rrezik a se mu ka bo vesvese
Lule Amela (10 muaj më parë)
Urime vlora te shkoft mbar deri ne fund suksese
Nuar 2013 (10 muaj më parë)
Urime inshal lah te shkon mir deri ne fund Une kam perdor duphaston per forcim te mitres nfillim kur jom kan 10 javshe
Nesa D& M (10 muaj më parë)
Urime
Suela 95 (10 muaj më parë)
Vlora urime. Edhe me ty ja qelloj mije mije. Une akoma jam ne pritje te shoh ja ka qelluar me mua apo jo. Urime te shkofte mbare. Sa per pyetjen un kam degjuar nje miken time qe kishte te njejtin problem dhe mbas muajit te 6 ajo kishte dhimbje ne fund te barkut sepse bebi rritet shum dhe ven nuk kishte. Ne fund lindi me operacion por edhe ajo edhe femija mire. Femijen 3 kg e 300 e lindi.
*** Buna *** (10 muaj më parë)
Urime vlora inshalla me nje vajz te shendetshme.E per pytjen skam njohuri zemer.
Rina Anir (10 muaj më parë)
urime ishalla e shendetshme :)
Gabi :) (10 muaj më parë)
Urime vlora shtatezani te mbare deri ne fund e nje bebushe te shendetshme
(10 muaj më parë)
Urime vlora ishal lah nje vajze te shendetshme dhe te bukur :))
Bardha.a (10 muaj më parë)
Po une kom perdor ne shtatzanin e par mirepo fatkeqesisht kom pas abort. Jo prej duphastonit. Mu ma ka dhen mjekja duphaston per dhimbje ne fund te barkut dhe per parandalimin e gjakderdhjes

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?