Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mirmengjesi
Ju qe keni femijet 2 vjeq e siper si I ushqeni se ky djali jem asisen sasht tua hanger,ne mengjes qfar i bani..ju pershendes
Lori 24 (2 vite më parë)
Mami I Nilës (2 vite më parë)
Un e kam vajzen 3 vjet i bon dhjetor veq zakonisht qka t.ha vet i jap. Vez ma shum po ja perzij ni dit me ajvar djath kos pallaqinka sup qito nmgjes ja jap zakonisht .hajt mos u streso se me ja nis mu stresu per fmi dej trriten duhet me myt veten ksjtu qe le vet qka t.han me dor tvet ma shum nashta ka oreks ma shum
Lori 24 (2 vite më parë)
Falimners per pergjigjet,,Ana u be kohe qe si kam dhene tash po ja baj prove neser ne mengjes,,,Ana lina confleks smi han fare,buke me veze i bej nganjeherw,,Besa edhe un qdo dite I bejnsupen ne dreke po shum naze po mi ban,,,edhe un shume po stresohem qe spo han...Kenza edhe un i bej veze te skuqur se te zier se han,,,,ky veq fruta tan diten don me hanger,...Suela ishalla dhe kti noshta asht ti dal ndonje dhemballe,,se ka pa hare shum mire ikyt periudhe spo me han fare,,,faleminderit nena per keshillat,,
Suela ♥? (2 vite më parë)
Lori djali im dhe dy jav i ben dy vjec e ushqej me cdo gje mundohem ti jam cdo frut cdo gjell qe hajm vet sup biskota cdo gje ama ka gati nje muaj pothuajse nuk me han fare ktit ne fakt po i behem gati ti dalin 4 dhemballet e fundit dhe ndoshta prandaj nuk ka oreks shume zor po e km dhe une ta ushqej
Kenza Ime (2 vite më parë)
une e kam.vajzen 26 muajshe..ne mengjes zakonisht keksa me qaj...veze te ferguara e ndonjehere te ziera....pallaqinka...supe me.perime pershesh...llokuma...edhe une e kam.problem se nuk han gjithcka e me zor tu e ushqy
Arii Arii (2 vite më parë)
Lori djali im esht gati 19 muaj dhe ndonjeher edhe ky pak veshtir me ushqime. Kaniher i dha drithra dmth te gatshme qe vin per mosh ti. Donjeher sup me buk, apo ndonje qorb tjeter nga darka e djeshme, ndonjeher ja lyj nje kulaq me margarin dhe i bej smoothie frutash. Ndonjeher si Ana lina buk me veze. Dhe poashtu provo pallaqinka dmth krepa..pregaditen shpejt, nje vez, pak qumsht pak uje pak krip e miell
Ana Lina (2 vite më parë)
Une perveti i jap jogurt ose komfleksa,ose qumesht me ndoj keks.Nganjeher buk me vez ja boj i fergoj.Se pari e fus buken ne qumesht e veze e zbus shume dhe e fergoj deri veza te fergohet.Nganjeher banane,po djali yt me i vogel bonja miks me ram e banane eshte shum e shishme.
Ana Selimi (2 vite më parë)
Lori a ke provu pershesh me qumesht me i dhan eshte shume i mire,djali jem cdo mengjes e kerkon

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?