Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

gjinjet
Pershendetje nana, kom lind qe nje muj e deri tash skom pas problem me gji as nuk mkan dhimt as kurgjo po qe dy dit mu kan aj edhe n maje mka mledh kelb edhe kom dhimbje t mdhaja, deshta me dit a I ka ndodh naj njanes prej juve edhe qka keni perdor?
Hektor Lu (9 muaj më parë)
Lule Amela (9 muaj më parë)
hektor Lu mir tka thon Leona po per huder mos ha zemer se nvend te ndalet qumshti ti bebin e paske shum te vogel. edhe pse per infeksion shum te mira jan po per grat shtatzana e gjidhanje nuk preferohet hudra.
Hektor Lu (9 muaj më parë)
Leona lona, faleminderit shum, do ta provoj qeshtu shpresoj mem kalu. çdo te mirë!
Leona Lona (9 muaj më parë)
hin pastrov me uj te vokt tanimate nxet sa munme durue dhe beri mazash me duar dhe nxej jan do thas me zalli per masazh i nxen dhe qet qe mundesh dhe masazh i ban e te lirohen nxirrja tamlinmepump ha hudra nese ki infeksion qdo dit ka 2 her ne dite dej te men

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?