Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

per nana nga zvicrra
ju pershndes te gjithav adini qfar tableta jan apo qfar vitamina me pi me mbet shtatzane apoqfar qaji me perdor dhe vitaminate pregadit trupin per shtzani dhe qe i perdor dhe gjat shtzanins me thuani se me duhen per motren temqe 7 vite nuk ka mbet shtzane
Leona Lona (9 muaj më parë)
Anea Ana (9 muaj më parë)
Gjithashtu te njejtat edhe un i kam Perdor Acid folik edhe Duoferfol thuj motres le ti thot mjekut dmth qeto duoferfol jan acid folik bashk me hekur eisen gjermonisht keto masanej vitaminat elevit ose gynefam inshalla sa ma shpejt mvet shtatzane se gjyna 7 vite jon te mdhaja,zoti e gezofte
Linda Lea (9 muaj më parë)
Te njejtat si nita edhe un i kam perdor. Acid folik para se ne met shtatzan deri kur jam met e masnej vitamina elevit. A per me met shtatzan nuk e di qe ka vitamina
Leona Lona (9 muaj më parë)
flm shum e dashur nje dit te mbar
Nita ^ ^ (9 muaj më parë)
Acid folik jan per me pergadit trupin.. mua per shtatzanin é dyt qe do e Filloj me pershkruajti acid folik te perdor deri sa te mbes shtatzan dhe te shkoj ne kontroll e pastaj si ne shtazanin é par mo ka pershkru vitaminat elevit qe ikam perdor edhe mbas lindjes nja 1 muj nese skam harru .suksese motres

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?