Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Arom e gjirit e pakendeshme
pershendetje nena.bebja ime esjte 17 -muajshe dhe ja kam heq dhenien e fjirit.po pas kesaj gjiri me mban ere te pakendeshme
A ju ka ndodh ndonjeres prej jush ?
Amelia Kika (9 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?