Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ndihm
Oj nena bre djali 6 muaj ende nuk shkel kemb a eshte diqka ju lutem serioze eshte diqka a jo
Arbnona Elezi (9 muaj më parë)
Blerina Xh. (9 muaj më parë)
Arbnona ka vet naj fmi osht ma i fort najo ma dembel qe tdoket diqka qe so mir pyte deiatrin aj e sheh e din a esht shqetsuese a nese tka thon mir ska problem mos u bon marak se hala i vogel eshte
Arbnona Elezi (9 muaj më parë)
Blerina une mean por hiq sun rin kemb
Blerina Xh. (9 muaj më parë)
Oj arbona a po don me thon qe kur pe man ti spo mun mi qit ntok komt a qysh. Nese doket qe esht diqka jo normale konsultoju me pediatrin a nese menon qe vet mi qit hala i vogel osht as ni fmi njejt seshte
Diella Hoxha (9 muaj më parë)
Gabimin ma te madh na nanat po e bojm kur po bojm krahasime , cdo femij e ka kohen e vet per cdo gje . Jepi kujdes e dashuri se zoti ta ka dhan eshte engjell eshte pjes e zemres tone. Kur mjeku te thot mire eshte prite kohen jo para kohe me i bo senet
Mami D (9 muaj më parë)
Mami i nitit ske faj cdoher ben pyetje te cuditshme po normal eshte pse a mos don me ec femija 6 muaj
Arbnona Elezi (9 muaj më parë)
Nuk shkel kemb hiqq edhe pak 7 muaj i bon
Mami I Nitit *** (9 muaj më parë)
Oj arbona gjithmon me qudit me pyetjet qe i ben po si popret femija 6 muj me shkel ne kemb kur aj esht ende i vogel tash nis mu msu mu rrotullu e per me nejt ne kemb ka koh normal tu e majt djali jem ka nejt nekemb qysh kur u kan 2 javesh po pa e majt ska shans me nejt ne kemb
(9 muaj më parë)
hala spo ec a

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?