Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mjek qe punon ne gjinekologji qkuk dhe privat
pershendetje nena si jeni.?
jam ne javen 10+3 dhe jam duke kerkuar ndonje gjinekolog-e qe punon ne spital gjinekologji dhe qe ka ordinance pivate po normal qe eshte edhe mjek i mire.
ju pershendes
anamariaaa (9 muaj më parë)
Hira V (9 muaj më parë)
Princesha ime kan ta ka dergu prej mjeve Memli se dhe une kam lind me 30 qeshor dhe ai ka qene ne pushim
Sh S (9 muaj më parë)
Selman Demolli une i kom bo kontrollat te ai dhe kur kom shku me lind ai ka qen ne pushim po mi ka qu mjekt tjere dhe kom kalu shum mir i ka njoftu mjekt qe une me operacion ka me lind edhe sem kan lon me prit gjate doktor Selmani met vertet ja vlen me i bo konrollat te ai
Blerina Lina (9 muaj më parë)
Memli morina eshte edhe ne qkuk edhe ne privat ki me u nda teeeper e kenaqur i hapur i sjellshem profesionist dhe mbi te gjitha psikolog te kupton ne cdo faze ne te cilen kalon,une po e pres lindjen qe 9 muaj jam teper e kenaqur me te :)
Venera V (9 muaj më parë)
Selman demolli edhe niltene kongjeli edhe memli morina jon prej me te mireve :d. Selman demolli ka ndodh qe ka ardh prej shpis nese ska qene ne spital.
Blerta Dedushi (9 muaj më parë)
harrova ta permend edhe kete gjinekologen albana gashi kan thene qe eshte shume e mire ne profesionin e vet ordinancen private e ka ne prishtine , punon ne gjinekologji disa shoqe te miat jane kontrolluar tek ajo dhe jane ndare shume te kenaqura .
Princesha Ime (9 muaj më parë)
E pata fjalen punon ne sallen e lindjes ne qkuk
Princesha Ime (9 muaj më parë)
Memli morina eshte gjinekolog shum i mir e ka edhe ordinancen e vet edhe punon ne lindje ne lindjen e pare ka qellu aj ndrrim te aj kom.lind e ne.lindjen e dyt ka qen ne pushime vetem se mi ka qu tjer mjek shum i mir osht besom qe ke mu nda e knaqe te aj shum edhr shum te jep kshilla
Blerta Dedushi (9 muaj më parë)
une kam dy femije dhe per te dyte kam bere kontrollat tek gjinekologia pranvera zejnullahi , ajo punon ne gjinekologji , dhe e ka ordinancen private ne lipjan , eshte mjeke e mire une skam pas problem me te , plus em eshte gjete edhe kur kam shku nspital edhepse ska qene ajo nspital , po ma ka dergu nje kolege te veten te me pyes si jam .

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?