Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Klinika amerikane
Pershendetje nena, jam dy vjet e martuar dhe keto muaj planifikoj shtatzani, desha ta beje nje kontrolle para shtatzanise te gjinekologu. Prej shume personave kam degjuar qe e kan lavderuat shume kliniken amerikane, por per fat te keq doktori kryesore ka nderruar jete keto dite. Tash e shikova qr aty eshte edhe nje gjinekologe tjeter Edibe Hoda-Borovci. A e din dikush a eshte doktoreshe e mire?
Ina 89 (9 muaj më parë)
Ina 89 (9 muaj më parë)
Sara jo nuk e kam per sterilitet por per kontrolle te zakonshme
Orhidea H (9 muaj më parë)
Nuk e di per ket doktoresh por nese merrni ndonje info ina apo sara ne lidhje me ket mjek kush qenka me tregoni ju lutem
Sara :d (9 muaj më parë)
Ina, ne gjakove degjova qe e kane marre nje mjek tjeter per ivf, kontakto me kliniken edhe pyte kush eshet per sterilitet se Edibja sbesoj qe eshte per sterilitet. Suksese!

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?