Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vjellja e djalit e tepert
Pershendetje mike tju ta di nga ju pse po me vjell djai shum ndodh tu pi osht e vjell krejt per hun e per goje mu pom doket si teper shum pom vjell deri ne 3 her ne dit po vjell pse
Princesha Ime (9 muaj më parë)
Jana Jana (9 muaj më parë)
Me pesh e paske mashallaa ama jepi edhe cucell mashturse se edhe ashtu me pi teper ta munon e gjyna edhe per hune me qit si qeshme se kto bebet kan qef veq me thith. Ama ti e din apet per fmin ton ma mir qysh ja bon
My Girls My Life (9 muaj më parë)
kjo tregon se ngopet e tepricen e nxjerr ..un e kam 3muajshe vajza dhe me vjell shpesh..
Lirije Arifi (9 muaj më parë)
3 muj i bon
Lirije Arifi (9 muaj më parë)
Jaa super paska shtu mos ta nin qe vjell bilee, djali jem me 26 i bon muj e sot e pata nkontroll 6kg veq, edhe 3.750 ka lind, po e kom gji e pin nerma nuk pin qaq shum ama edhe nuk vjell. Po ma mir me shtu se per qe vjell sma nin
Princesha Ime (9 muaj më parë)
2 muaj i ka bo me 11 kur e pata po at dit ne kontroll ish 6.600grem d.m.th 3 kg i ka shtu per 2 muaj e spo di a eshte shqetesuse najsen qe po.vjell qashtu me shtyoje o bre krejt um duhet mi hek me.mbulesa me tesha qe i ka vesh se krejt i lag
Arta d (9 muaj më parë)
Mos u shqetso i kalon me kohe
Lirije Arifi (9 muaj më parë)
Refluks munet me pas nese e vjell e gjun tugin, a nese veq i rrjedh anasht dmth qe tepricen e qet
Jana Jana (9 muaj më parë)
Me qka e ushqen edhe. A e din sa ka shtu pesh deri tasht qysh pe pershkrun pom doket shum
Princesha Ime (9 muaj më parë)
2 muaj i ka bo djali po gjeth qeshtu po vjell mua po me doket qe kurgjo spi jet ne bark mandej
Sh S (9 muaj më parë)
Djali im i ka bo 2 muj e gjys edhe sa here qe pin vjell por veq per goje
Arta A A (9 muaj më parë)
Nuk po e di sa eshte djali me moshe, mirepo kam degju raste qe ka femije qe e kane kapakun e lukthit te hapur, dmth pas ushqimit nuk i mbyllet dhe disa qumesht i kthehet mbrapsht nuk e di si njihet ndryshe ne mjeksi, por me sa degjova nuk ishte problem, me kohe po u rregullojke

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?