Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

fyti
nena qe 3 dit kom veshtersi me mbertypjen qfar do qe ha edhe ujin kur te pi sikur te jet diqka ne fyt a keshtu pa hanger nik kom dhimbje se di qa munet me kan veq kur merrypem me vjen nje dhimt me shkon djeksim deri te lukthi me therr me doket qe pom qpon ne shpine
Lola 82 (10 muaj më parë)
Fitore S (10 muaj më parë)
A po aha ok atehet naj ren i gripit ndoshta
Lola 82 (10 muaj më parë)
fitore une i kom pas gjendrrat teoride po qe 4 vjet jon ne nivelin e duhur jom nen kontroll gjdo gjasht jav e boj analizen e tyre
(10 muaj më parë)
Oni mos tpaqa borxh haha meniher ti ja ke gjet smundjen. Leje se dojm me lujt pa pas kurgja qashtu krejt jemi bo pak me na dhimt meniher me hy e me mexu qka kam...valla po smuke njeri e ska kush qe ta hek ket smundje te vesit. Une shyqyr ma nuk hi me lexu se.ment te lajn sa sene palidhje shkrun
Fitore S (10 muaj më parë)
Lola a ke.ba analiz tiroideve un para se me mbet shtatzane qishtu jam kan sdisha qa kam kur bera analizat qe meta shtatzane me.dul niveli i lart i tiroideve
(10 muaj më parë)
boll mire the se i pucer me na dal tu hi tu lexu pika pom bjen
Nuar 2013 (10 muaj më parë)
Veq je ftof najsen E sa per me lexu ju kisha keshillu kurr mos hini internet me lexu rreth smundjeve se shnosh si molla me kan smuhesh
(10 muaj më parë)
hahahahaha t paskam shoqe se dje si u cova pi gjumi sdi qysh preka koken e kisha nji si kokerr t vogel po e kam pas nguc e mu kish bo ma e madhe si kore e thirra burrin thash po shkoj te dermatologu se mduket kam kancer lekure kur shkova tha nishan esht vec e ke nguc e ma dha nji mast dmth asgje shqetsuse kshtu edhe ti vec grip ke
Lola 82 (10 muaj më parë)
oni a ki dhimbje ti se hyra ne internet e lexova u tuta se thojke shenja te kancerit haha une veq kur petypem po kom problem pom therr si met qpu me gjilper po ma qet ne shpine dhimten spo di mos jom ftof se qe 4 dit jemi kthy prej ks e mos klima e kerrit me ka mundu tjera shenja skam qe kom grip
Lola 82 (10 muaj më parë)
esa faleminderit shume
(10 muaj më parë)
lola dhe un jam ashtu un e zij nji filxhan qumesht i hedh nji pako kamomil brenda dhe nje lug caj me qetson pak
(10 muaj më parë)
2 limon kokerr ju merr langun dhe i perzin me 2 lug mjalt dhe 2 lug vaj ulliri se harrova me ta shkrujt pak ma pare edhepse e dija qe dicka kisha harru .nuk eshte e domosdoshme me kan fiks thjesht me kan kto tre perberes bashk i perzin dhe e pin sa ma shpesh gjat dites. nena ime na e ben gjithve kte sapo themi nje her fyti apo jam lodhur apo me na marr kolli nje her. dhe ka efekt
Lola 82 (10 muaj më parë)
esa a mundesh tme teegosh qysh me ba
(10 muaj më parë)
munesh me ba nje si tip shurupi me limon dhe mjalt dhe me e pi gjith diten ka nji apo dy lug dhe mos me pi uj mbas saj qe me t nejt n fyt. shpresoj te t kaloj

/komuniteti

/anketa

Cilin faktor mbrojtës kundër diellit e përdorni për bebin tuaj?