Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mjalte per mjekimin e sterilitetit.
Te dashura, e pash rastesisht ne instagram kete mjalte dhe komentet qe ishin nda te kenaqura shume femra.. thash ta postoj ketu ndoshta dikujt i hyn ne pune.
Jona ♥ (10 muaj më parë)
Jona ♥ (10 muaj më parë)
esra.shop
Hani D (10 muaj më parë)
Jona ku e pa ne istagram se nje shoqe imja ka nevoj per at mjalt
Lorna Emel (10 muaj më parë)
E kam pare edhe une jona..Madje do beja te njejten gje dhe une si ti.. Do e shkruaja ketu..Kam lexuar edhe komentet e njerezve dhe kan ngelur te kenaqur..

/komuniteti

/anketa

Cilin faktor mbrojtës kundër diellit e përdorni për bebin tuaj?