Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

escherichia coli nena a e ka pas kush nga ju?
pershendetje te dashura shpresoj se jeni mir ju dhe bebet e juaja amin.e kom bo strishon e me ka dal infeksion escherichia cole me par skam pas kesi infeksioni jam ber shume merak se kete e kam perfundu po nje analiz tjeter clamidia sma kish ba aty ku kam shku tash gjinekologu pa ta sma shkrujti terapin jam ne hall deri sa te boj e te del rezul edhe nje jave gatiii per me fillu trajtimin shume po frigohena skam degju per te pse bohet edhe si trajtohet?
Luerina Krasniqi (10 muaj më parë)
Emma A (10 muaj më parë)
Un e kam pas kam perdor antibiotik dhe brusnica utinorm thiren qatoxqe tha dona.Kthehet apet ky bakter i poshter ish.Un pom doket apet e kom duhnae bo analiz prap.
Linda Lapardhoti (10 muaj më parë)
Dona dona, per sa koh e ke pas kete bakter, dhe a ke mund per te ngel shtatzane, une boronice perdor Po uterem cfare eshte, te falenderoj shume,
Dona Dona (10 muaj më parë)
une e kom pas kom pi antibitoika sa kom mujt edhe eshte do gell brusnica duhesh me qit me ni liter uj e me pi uterom mdoket thirret e kom pi 7 dite

/komuniteti

/anketa

Cilin faktor mbrojtës kundër diellit e përdorni për bebin tuaj?