Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje une jetoj ne itali dhe a edini ndonje ilaq per
Pershendetje une jetoj ne itali dhe a dini ndonje ilaq per shtim peshe
Dona Dona (9 muaj më parë)
Dona Dona (9 muaj më parë)
Flm shum te gjitha
Lule Amela (9 muaj më parë)
Ka dhe mjalt per shtim peshe shiko ne fb te da ve ti - kosovë mund ta blesh me porosi, Honey po wer D+ kushton 15 Euro 1 kg Eshte mjalt shum efikas ka ndiku pozitivisht te shum persona brenda muajit
* A & D * (9 muaj më parë)
Nesi ki fb shiko te mesimet e dioles e pregadit nje mjalt per shtim peshe thone qe ka shum efekt.
My Sweeties (9 muaj më parë)
Dona mehmeti edhe un 55 kg jam po du edhe un do kile. Skam gjet ndonje recete deri tani.
Dona Dona (9 muaj më parë)
Baby olis jam e gjat 1,72 55 kg
Suela 95 (9 muaj më parë)
Pi vitamina per hapje oreksi. Vetem ushqimi te shton ne peshe ilacet sa te fryjne kot
Baby 1 (9 muaj më parë)
Oj dona shumica e paskim Qet problem sa keqq sa kg je

/komuniteti

/anketa

Cilin faktor mbrojtës kundër diellit e përdorni për bebin tuaj?