Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vonesa e ciklit
pershendetje kam vones cikli 3 dite dhe kam qen ne kontroll me tha je shtatzene 3 jav mire po une skam pasur mardhenie seksuale qe 2 muaj e 2 jave ???
Leenna Aliiuu (11 muaj më parë)
Dona- Lejla (11 muaj më parë)
une kam nje mendje mos eshte ndonje djal e sdi qka te pyet ban pyetje pa nevoj . se ky emer edhe aj qe eshte pyetja njejt me duken komplet fallco . me mir eshte mos mu marr me ket mualif . se nje fmi i vogel i diin kto gjera te kota
Ajan Ajan (11 muaj më parë)
Hahahah engjulli i mamit tash e fshin pytjen si shum tjera qe po bohen edhe harrohet kjo pun del tjetra ne portal me naj shaka tjeter. Menja mka hi qe nashta naj admin hin bon hajgare me neve ktu sa me pas shkrime e klikime. Se masi po bohen sdi sa komente qe po i shkrujm pytjet po fshihen prej portalit.
Mami D (11 muaj më parë)
Ku u zhduke moj lenna??
Gabi :) (11 muaj më parë)
Oj shoqe jeni pak me von ju ne ket portal se ne qe jemi ktu qe nje kohe e dim se ka gjithqka ktu qe bojn pyetje veq me nxit debate ktu bile zakonisht as nuk komentoj ne pyetje te kti lloji po nuk mujta mu duru se fort mi ngriti nervat keshtu qe mos e merni ngat zemres fort se hin ktu e bojn pyetje lloj lloj njerzish veq sa me bo hajgare
(11 muaj më parë)
le te shkon tjter mjek pse na pyet neve psh albina kjo grua ne smund ta dim ket qeshtje edhe normal ka me pas reagime te ndryshme
Albina Gashi (11 muaj më parë)
Arta edhe une jom me mendimin tend se nuk ma merre mendja qe ekish ba kete pytje tekish pas te dashurin aja vet ekish dit me kon umet skish bo pytje hiq po ndoshta u befasu zonja me kete lajm e ka bo pytjen e tasht tybe spodi shpresoj qe je jet nje gabim se tybe qe e permenen nenat ne komente per gjdo nat po kom mardhanje me burr e spoja arriti qellimit veq bohet mir ne keto 200 vjet e fundit bohet heheh
(11 muaj më parë)
po kjo thot 3 dit vones cikli shtatzan 3 jav ska pas mardhanje 2 muja e 2 jav ngaboft me njeren ska shanca ne te gjitha percaktimet e dites ose javes e muajit me gabu po esht hajgare qe me nxit debat se ndryshe ska qysh fiton komente teper portali
* A & D * (11 muaj më parë)
Pa dashur te gjykoj por lko vet e ka bo pyetjen me na shty te gjykojm de e ka bo 2 her pyetjen dhe ajo mundet me pa vet at foton e ekografis qe e ka ba,aty tregon shum mire.
Arta A A (11 muaj më parë)
Po *a&d* dhe albina e pata fjalen mjeku ndoshta ka gabu qe e ka hutu keshtu. Se perndryshe spo besoj qe nese ka pasur nje te dashur do tna kishte shkruar. Sepse ate e kishte ditur vet, une nuk po besoj qe eshte e tille, por nga habia dhe nga padituria se bashku me gabimin e mjekut e ka bere pyetjen. Shpresoj te jet ashtu siç mendoj :)
Albina Gashi (11 muaj më parë)
Nena ndoshta po gabojme qe i gjykojme njerzit kshtu se doshta ka gabue mjeku se sot poka turli mjekuuu????? Uroj gjdo te mir.
* A & D * (11 muaj më parë)
Hallaa hallaaa cfar spo lexojm..... hahaha me lot me komentet e me poshtme, arta aa joo mii jooo ska gabu po shum mire a shpreh se dy here pyetjen e paska ba. Mjerrr per kto femra kush i fut ne shtepi :(
Mami D (11 muaj më parë)
Mos e ke me postierin hhaa eh moj lena po ta baj gajlen si do i tregosh burrit qe je shtatezene??
Dea ? (11 muaj më parë)
3 jav smundet me dallu gjinekologu se je shtatzan bile edhe vet se din tamam kur je 3 jav ske qysh me e ditnga vonesa e par quhesh 4jav
(11 muaj më parë)
jeni ba bajat sju vje mare me ba hajgare ku dikun dikush ka vertet nevoj ju sna lini vullnet me ju pergjigj
Dona- Lejla (11 muaj më parë)
kqyre naj kojshi mos ta ka qit per dritare e burri se di nashi hahahahah . a ske kujt me kerkon ajgare aaa
Arta A A (11 muaj më parë)
Ka mundesi qe eshte hutu ne vend se te thot perafersisht 3 muaj shtatzen, ju ka thane 3 jave. Nga pervoja, zakonisht prej 4 javeve e tutje verehet shtatzania, e me pak se tri them te drejten nuk e di a do te mund te duket dicka ne eko! Keshtu qe kontrollohu dikund tjeter shikoje me sakt. Perndryshe sperma smundet me mbijetu 2 muaj e kusur dhe te behet ngjizja pas asaj periudhe te gjat. Sidoqofte te uroj shtatzani te mbare
Alea Morina (11 muaj më parë)
Ke mujt me.mbete shtatwzan kur ke pas marshenje ateher para dy mujve sa te tha mjeku se eshte beba ... perndryshe smund te ndodh
Ermira ( Ish Ema Ema) (11 muaj më parë)
Hahaha ndoshta je kan ngjum. Leenna pyete elviren i njejti rast ncnc.
Jona Jona (11 muaj më parë)
Po mu dashka mos me fjete me burr edhe une nja dy muaj e ndoshta ngeli shtatzene,se ndryshe spo me dhez,,na tu u mundu cdo nate e spo mbesim,,bash ide e mire,,
Dona Morina (11 muaj më parë)
Po ti masi koke e sigurt qe ske pas mardhanje qka tu gut per 3 dit vones me shku te mjeki po hagare paske kunedit qysh lujt bisht moj gru mjer aj burr qe tka lan nbesim te shpiaa um kan ba me kesh qeto komenteee hahahahha
Lola 82 (11 muaj më parë)
ja ka qu spermen ne wiber a sms a haj zootttt qas ka ne ket bote
Nena sumejes (11 muaj më parë)
E si ka mundesi 3javeshe me te pa ne ultraze, se ka shume raste edhe 4jave e plus sa dite nuk shihet shtatzania. Mos u tallni se spe dina as kur e keni seriozisht. Kohen e lire mos e qo dam s eke me jep llogari. e me se keqi mu tall me njerezit me ju marr kohen damnnn!!!!
Necinije Bebe (11 muaj më parë)
Qenka ba marak mos e ka burin gurbet hahaj no coment
Tuana&erina&rejan . (11 muaj më parë)
Suela ammar--- boa shq qka kom qesh me komentet e juaja hahahahahaha O all.ah qkas po nika njeri zot runa qaq spo di qka me thon ma shum skom koment.
Boa Shq (11 muaj më parë)
Te paskan perdhunu naten me duket..hahhahhahahha ca nuk ba vaki hahhahaha
Suela Ammar (11 muaj më parë)
Edhe qet pytje e lexova jaaaa qkas po nijka njeri..ti kur sdin qysh paske mbet shtatzan na qysh mujm me dit qfare pergjegje pret nga nee?
Boa Shq (11 muaj më parë)
Si ka munsi i njajti koment me dy emra te ndryshem e ndrron vetem iher vones cikli 3 dit e pastaj ske marrdhanje qe 2 muj e 2 jav..pfffff si ka munsi qe slodheni tu u tall..ktu jena me ndihmu njara tjtren se gjithsecila kena problet tona nga ma te ndryshmet e ju ala mendoni me u tall...shum keq qe ne bot ala ka njerz te smur mendor..pfff
Gabi :) (11 muaj më parë)
Hajt bre mos folni gjana pa lidhje se na keni lodh,koke mbet me shpirtin e shejt ndoshta

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?