Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutem nena
Pershendetje un para ca diteve kam shkru per qrregullim te ciklit qe e kisha qdo dy jav para dy jave kisha vetem sekrecione edhe te premten me behen dy jav dhe normal duhet te me vij cikli por un sot bera nje test dhe ne fillim ishte vetem nje vi tash ne mbremje kur e mora me gjujt e pash se edhe vija dyt ishte formuar pak e sbeht por e dallueshme nuk kam perdor asnje hap gjat ketyre dy javeve a mund te jeme shtatzan ju lutem me tregoni nga pervoja juaj
Edu (11 muaj më parë)
Altina2 Bytyqi (11 muaj më parë)
Ka mundsi te jesh shtatzen sepse mu nje jav para dates se ciklit kisha sekrecione kafe kur bera testin me doli pozitiv uroj te jesh shtatzen

/komuniteti

/anketa

Cilin faktor mbrojtës kundër diellit e përdorni për bebin tuaj?