Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rrahje te shpeshta te zemres
Persh nena jam shtatz 32+ sot po kom shum rrahje te shpeshta te zemres edhe frym spo muj ngihna a esht dicka serioze a me shku te mjeku a kalon vet
Nuar 2013 (11 muaj më parë)
Brik’ena S (11 muaj më parë)
Nje e aferme e imja keshtu ishte me rrahje te shpeshta tzemres ka shku te gjinekologia edhe i ka dhen qetsues ama shko bej nje kontroll me mir se mos u frikso sesht diqka serioze . gjithe te mirat

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?