Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A kam shoqe me 4 ore gjum!!!
Oj mike te portalit djali i ka 8 muaj po prej qe ka lind kurr gjumin nuk e bon mire, zgjohet shpesh naten me pi, qan nuk rehatohet. Pastaj une jetoj me vjehrri gjate dites nuk po kam mundesi me fjet rrall najher. Ndersa sot djali gjat gjith nates qe ka qajt nuk e di qka ka sikur me i dhimt dikun e kam pas te pediatri me tha qe ska kurgjo.
Shume jam e lodhun fizikisht e ma shume psiqikisht nuk e di deri kur keshtu, qdoher po rri me shpresen se hajt se edhe pak e i rregullohet gjumi. Jam e rraskapitun me besoni e kur te rritet e martohet e harron nanen sa ka hjek me të...
Mjalta Mjalta (11 muaj më parë)
Fitore S (11 muaj më parë)
Durim se edje un jam kan qishtu po apet kajher e ndi veten teper lodht edhe ose flen djali po trupi i femres po ndryshojke krejt kur po lindshe
Rina Anir (11 muaj më parë)
ooo fitore te lumt goja ishalla se si rrobot jom bo pa gjume.
Fitore S (11 muaj më parë)
Rina po sigurisht qe i regullohet ti 4 javesh fmin ende sdin me dallu naten prej dites edhe i jemi dej qitash sflejke mir tash ju ka msu gjumi ka 5 deri 6 or pa nderpre flen
Eris erisa (11 muaj më parë)
Mjalta shiko mos ka djali Thera ne shpin se keshtu me tha ni kojshike per mbesen e vet na kajke shum tha po ikish pas the rat ne shpin tha ja kom hjekoh vet me dor
Rina Anir (11 muaj më parë)
o zemrushe une qe gati 4 jave qe kom lind as nje nate skom flejt me shume si dy ore, ma lodhje po eshte qe sa po em mer gjumi po zgjohet djali, djali jem teper pak flen naten veq po shpresoi mos po i rregullohet gjumi mbas 3 mujve.
Fitore S (11 muaj më parë)
Valla mjalta ta besoj edhe vet qashtu fillim u qojke djali sdi sa her me pi u kputsha u lodhsha tash po flen ka 5 or deri 7 po po flen heret e pa u qu apet 2 her naten sbahet ashtu edje ma zi pom lodh kur je ma tmirin gjum tbjen mu qu haha po ishalla i kem te shendosj se sakrifica e nanes snalet kurr
2002 2011 2016 Mmije (11 muaj më parë)
mjalta ja dhe nje shoqe hic se di pse mos me u bo rahat djali i dalin dhembet e di ama e tepert esh cka ben ky me te vertet mka lodh fizikisht dhe psigjikisht mbarm hic be ska fjet vetem perplaset qan keshtu twmperatur ska i dalin dhembet e qenit me te vertet te qenit jan hahahah
Vlora . (11 muaj më parë)
Mjalta une du me te dhan gajret hahaha me djal 2 vjet Kum hjek gjith per gjum po une jetoj jasht e diten nuk ma prishte kerkush terezin e me qik vetem 3 muaj kam hjek tani ju ka rregullu gjumi as nuk Pin Kurr naten knaqet tu fjet. ..e di qe shum esht zor mos mu ba fmija rehat ..
Ajan Ajan (11 muaj më parë)
Oj mjalta edhe vet valla prej qe jam kthy prej pushimit marova me djal hiq spom bohet rahat. Djali i ka bo 1 vit . Edhe un pram 12 tnates jam ra 5 u zgju djali nuk flejke. Spo di a dhembet nashta e mundojn. A i ka dal djalit naj dhemb djalit tan. A pot flen diten hiq se ky i jemj krejt u trubullu hiq as diten spo flen qysh duhet

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?