Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gogsima te djali
oj nana djali 5 jav i ka po kam shum problem kur pi e mbaj me gogsu nqs ash zgjut gogson po si tavket zan gjumi ska shanc me gogsu puna ash se si ta shtri oastaj me fjet pa gogsu sbohet rehat vec leviz edhe ban si me i met dicka nfyt shum keq pastaj i del gjumi sdi cka tbaj,, ju cfar metode prd per tu liru un e mbeshteti ne gjoks edhe e rafshoj trupin e djalit mirpo spo kan sukses edhe shum mundohem naten tuj ec naper dhom e prap sen gugson,,,
Azra ?? (11 muaj më parë)
Azra ?? (11 muaj më parë)
faleminderit nana shumm po kam me provu me qit nkrah se mtut edhe mstreson kur ban ashtu me fut mendoj se ka siklet,, po kur ashh zgjut pak e coj nalt posht meniher e wet edhe e zen gjumi rejat flen,, flm shum per ndihmen ti keni mir bebushat
Arii Arii (11 muaj më parë)
Azra do fhmi ma zor gogsojn, djali im ashtu i vogel e ka pas zor sepse edhe e flejke mas qe pike qata ma zor! Provo edhe qet metod, ulu ti dhe qite djalin permys mbi gjujt e tu dhe lemoja nga pak shpinen. shpresoj kam qen e kjart
Tuana&erina&rejan . (11 muaj më parë)
Edhe un veprojsha njojt si linda lea edhe meniher gogsojshin mnyra ma e mir eshte qashtu ose e qet ne shtrat po rat me gjyks edhe ja lemon shpinen ngapak. Te pershendes.
Sh-r-g . (11 muaj më parë)
Oj azra edhe i imi ashtu njojt bon. Po un kur po flen pe qes ne krah edhe pe preki kapak ne shpin qe ai me leviz edhe kur po leviz pe kapi prej krahut tjrtet ne thetrin pe qes po ja mshoj ne beck kapak edhe po gogson se kesh tu maru kejt edhe un masi dy fmi tjer te vogel plus ky veq tu u cijat sflejke mo dpo kom problem.
Fitore S (11 muaj më parë)
Harrova me cek azra qe tash edhe gerqet fillojn ngadal per at arsyje ndoshta srahatohet e ty doket qe per shkak qe spo gogzon djalit tem shpesh i ndodh me flejt pa gogsu si diten si naten veq flen se ka problem
Fitore S (11 muaj më parë)
Kur te zen gjumi patjeter qe nuk gogson se esht rat po ti provo merre qashtu per se flejti qite gjoks hulate kapak kshtu posht e perpjet spo di ndryshe qysh me spjegu e ndoshta gogson jo jo le let flen kur nuk rahatohet ciatet apo leviz ai edje sheh andrra e ngacmojn andrrat edhe djali jem shpesh bon sikur ti ket mbet diqka ne fyt por e kthej nkrah mendoj qe po don me vjell po jo nuk vjell edhe mu me shqeteson ky fakt se ky qysh moti esht tu ba kshtu por mjekja me ka then qe leviz i qoht tugu
Azra ?? (11 muaj më parë)
Linda ashtu e kam provu po pa sukses tan naten tu u end naper dhom najher na e ze gjumi qashtu po sflen rehat edhe zgjohet ncdo gjys ore
Azra ?? (11 muaj më parë)
Janaa tan nata mkalon me djalin nkrah e mbaj gjys ore edhe e lshoj po ban si mej met nfyt dicka sdi si tja baj kur ash zgjut gogson edhe flen rehat
Linda Lea (11 muaj më parë)
Un e mbeshtetsha ne krah temin dmth trupin se kish drejt po pak e lakuar sdi sa pom kupton...duart ja qitsha permi krah temin e kembet teposht normal edhe kapak ne shpin i mshojsha. Ashtu meniher gogsojke vajza jeme
Jana Jana (11 muaj më parë)
As mu qika sum ka gugsu naten me shkojke nata qut maro qumshtin jepja majee dalsha sallon u ulasha me to kjo flejke u knaqke dikur ma naten veq e lajsha krah ama fjejke mir edhe pse nuk gugsojke

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?