Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jasht teme
Pershendetje nena besoj se jeni mir per nenat qe jetojn ne regjionin e alsacit fran nancy . Bejm montimin e dhomave gjumit , kuzhinave , komoda, llaminat ??+33 7 53 48 16 50??
Diana Hoxha (10 muaj më parë)
Jona ♥ (10 muaj më parë)
ok mire ben.. cdo te mire e dashur!
Diana Hoxha (10 muaj më parë)
Flm jona mir mir azgje te re rreth shtazanis sum premton koha aq te kyqem po edhe te kyqem ta thom drejten nga gjanat qe lexoj stresohem edhe me shum ok flm shum qao
Jona ♥ (10 muaj më parë)
Diana, deshta me te pyt si je a ka dicka te re nga ti sepse nje kohe nuk je kyç ne portal ?? uroj cdo te mire!

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?