Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjent nr i lubica azemi
Prsh nena po me duhet urgjent nr i gjinekologes lubica azemi per nje shoqe . Nese kishit pas mundesi me ma dhon!
Egzona Krasniqi (1 vite më parë)
Rrezarta Aliu (1 vite më parë)
Edi qe edhe ne obiliq punon gjdo dit ne ambulant shtetit gjdo dit paradite
Egzona Krasniqi (1 vite më parë)
Falemindert shume e dashure
Alea Morina (1 vite më parë)
ne prishtin mrapa Alences per Ardhmerin e Kosoves ose njihet te banesat e shkive na ne pr ju thojm ty eka ordinancen qe edhe ni nr te saj ekam une 044146463 po ajo punon prej ores 4 ma heret nuk punon.... e gjeta ne portal

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?