Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena edhe nje pytje rreth analizes se djalit ju lutem
Oj nena desha me bo edhe kete pytje djalit mi ka dal nje ganerr ne anen e majt e ja bana pasqyren e gjakut edhe urinen ku urina i dul mir po analizen e gjakut i dul infeksion rezultati osht ky hemoglobina 110...neutrofile 14...limfocitet 82...monocitet 4...jom ba marak shum mas 1 jave ko me ja bo crp edhe formulen leukocitare theksoj se djalin kurr diqka smut ose me temperatur nuk e kom pas qe me interenu te mjeku veq kaniher hunt qe ju zajshin kapak por i kalojke edhe kshtu kur e qoj ne kontrolla per vaksin gjithmon mir ska problem as vet kurr diqka se kom vrejt qe so mir shum osht fmi i gjalle flen mir pin mir vetem gji peshen mir edhe gerrqa nuk ka pas e as nuk ka deri tash,qe muni mem tregu nese keni pas ksi rasti te femit e juaj dhe qysh keni vepru, faleminderit qe gjeni kohe te me pergjigjeni sa here bej pytje shendet per ju dhe femit e juaj
Sh S (11 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?