Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Diegsim gjate urinimit
Pershendetje nena te palodhura , ka ni jav a ma shum qe jam tu pas djeksim kur po urinoj edhe kapak pika gjaku jam kan te mjeku edhe me ka then qe nuk kam gur ama a ju ka ndodh edhe juve ky problem edhe qka keni perdor po dal shpesh ne banjo ama shum pak edhe po kam therrje tbarkut , theksoj qe qaj brusnica e sod tbukes kam perdor a mundet mem ndimu dikush faliminderit ????
Linna Kk (11 muaj më parë)
F. Sh (11 muaj më parë)
Dea krasniqi: un njejt jom qe nje jav me qit problem qe dy dit ma me ka kalu pak po qe ne mengjes apet njejt isha bile sod pak gjak gjat urinimit, dje jom kan te mjeku i kom bo krejt analizate trupit dhe urines edhe me dul pak infeksion i vogel po mjekja me tha veq qaj brusnic pi edhe kamomil e qperlaju ne kamomil se gjyna met qit anitibiotik se sosht infeksion i madh ...ishalla na kalon
Suela ♥? (11 muaj më parë)
Dea e kam pas un kete gje urinoja me digjte shum dhe me dilte edhe nga pak pika gjaku. Esht infeksion urinar shko vizitohu sa me shpejt sepse duhet te marresh antibiotik
** Happy Mum** . (11 muaj më parë)
Dea nkete rast ti duhesh patjeter meu vizitu te mjeku,infeksioni nuk eshte gje qe kalohet aq leht.

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?