Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

ju lutem
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=549056745445245&id=100010227732791 pershendetje nana nese ka mundesi ju qe keni facebook me hi ne linkun me bo like videon qe e kam postuar ne facebook osht loj shperblyese deshta mamit me ja bo dhurat????ju lutem nese mundeni vetem like me bo...
Drenusha Ferati (10 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?