Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Barku
Oj nena e kom qiken 12 diteshe po shume pe shtrengon barkun po i forcohet shume nuk po munet me kry nevojen veq kapak edhe ngjyr te verdhe dyqysh ne gji e kom? Nuk po di qka me i ba a keni naj ide
Fitore U (9 muaj më parë)
Lorna Emel (9 muaj më parë)
Beji pak masazh tek barku rreth e rreth si akrepat e ores..lyeji duart e tua me vajin e bebit e ferkoja dal ngadale..sa her qe i jep per te pire mbeshtete ne shpatullat e tua deri sa te gromesije..po dhe ilaci mund ti perdoresh se e ndihmon shum te nxjerri gazrat..une vajzes kur ishte e vogel i perdorja colinox me vone i kam perdorur espumisan..
Fitore U (9 muaj më parë)
Faleminderit shume ornela
Ornela Nela (9 muaj më parë)
Tregoji mjekut.. edhe te jep disa pika me ja dhan nga goja c do dit..e ndihmojn shum

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?