Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per bebet
OJ Nana si ja beni ju qe i keni bebet e vogla ku i vendosni..
Djali im 4 jave vetem kur flen rrin shtrit ndryshe kur zgjohet vetem ne dore po e shtriva qane kam nje ulse por eshte per 3 muaj e tutje nuk po mundem asgje me bo vetem ne dore kerkon...
Ina * (8 muaj më parë)
Fitore S (8 muaj më parë)
Edhe burri boll pe lazdron veq kur te ka vaktin gjumit mejher thot qonse i ka arfh vakti ahah e shyqyr jam pshtu qe 2 dit tu e qit ven vet me flejt vet se kesh ka nervozona qe sflejke haaha
Mami I Nitit *** (8 muaj më parë)
Ina mos e mso ndor se ki me hek ti un qeshtu kam ba hajt mos tkan mvike gjyna tash dy vjet i ban e kurr sditi mu qetsu marova me to veq shpirti jem e din qa po hek tash po mundohna por e kot plus edhe burrin e kam njo qe ja jep krahun per mrapsht mos e le me kajt e lazdroje veq edhe ma zi sdi qa me than shum zor meju ra nfije zoti tnimoft se e paske edhe nje tjeter zor boll
Ina * (8 muaj më parë)
NANA, faleminderit shume po me pi pine mire po me mujt veq ne gji edhe masi pin gji e mbaj me gogsu tani e shtrij hic sdon shtrit e ne dore ama m kputi e kam edhe nje djal tjeter spo muj me bo kurgjo e pom kap nervoza, nje dite peovova me lon me qajt ke ka tranohet u nxi krejt prap e kapa sdiiii
Fitore S (8 muaj më parë)
Leje ne shtrat vetin edhe si qan pak nasht edhe un kesh tu e msu keq djalin 6 mujsh me perkun me qit me flejt demek ma shpejt ahah e vet hjeksha e tja dredhi tjeter qysh pe qes krevet po ciatet pak pe kap gjumi tani vet haha. Edhe ti aj esht beb e vogel sa hor msohet ndryshe ma se vallai ka me ti kput durt masanej jepi cucell mashtruse qofse e merr e mashtrohet nese qan shum nashta esht unt apo esht lag a zhyt me jet gjat bebushi
Tuana&erina&rejan . (8 muaj më parë)
Boll keq e paske msu ina sen ste len me bo ashtu, po heret eshte ki koh me ndryshu.
(8 muaj më parë)
ina une ekam.lene gjithmone ne shtrat te vetin kurre nuk e kam.marre ne dore ..w kam lënë me qajt dhe pastaj.u.mesu ashtu....mjaft ke me mbajt mbas 5 mujve bile tash mos e meso

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?