Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Analizat?
Nena jam gati ne javen e 36 sot i bera analizat mdulen mir perpos analiza e shiqerit mdul 6.0 a po ju doket e nalt se familjart e mi nuk e kan shiqerin kerkush e mka hi tut mos po e fitoj qfar mendimi keni ju?
Merii 23 (11 muaj më parë)
Merii 23 (11 muaj më parë)
Faliminderit shum te dashura.
Lanika Lanika (11 muaj më parë)
Normal e paske meri mos u bej merak
Leja Leja (11 muaj më parë)
sheqeri me pas ma pak se 4 edhe ma shume se 8 eshte per mu shqettesu kete e di se nena ime e ja sheqerin dhe kom shku shpesh te mjeku bashk me to e kom ndegju kshillat e mjekut specialist ..kshu qe spo besoj qe eshte per mu shqetsu se shum normal e paske
Rrezarta Aliu (11 muaj më parë)
mnormal e paske ske se shqetsohesh
vlora anuar (11 muaj më parë)
mumkadaö 11.ediqka as familjar tmi sekan sdipse mukalajmru mumkan kshillu analizat e diabetit meibaa sedihiq seedheun shum jamba maraakk

/komuniteti

/anketa

A e keni planifikuar shtatëzaninë?