Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shputat e deformuara
Nena ju lutem nese dikush ka pas ksi rasti tregomni.. qika jem ka lind me shputa tkthyme per mrena per shkak tpoziten nbark qe e ka nxon.. qe 6 jav i ka komt ngips, tash kreht drejt i ka po mjeku po thot kto raste shkojn deri n6 muj me gips .. a dini dikush ksi rasti edhe nese ka pas permirsim sa koh i ka majt gipsat..
Flutura1 (1 vite më parë)
Nesa D-m-k (1 vite më parë)
Ah Flutura1,spo di zemer se qysh i paska vajza jote veq ishalla ju ndreqen sa me shpejt,vajza ime i ka pas ne form te bananes po shum shpejt ju kan ndreq pa gips pas asgje.
Flutura1 (1 vite më parë)
Nesa valla vajza ime qe 6 jav i ka ngips tash ju kan drejt po mjeku po vazhdon me gips ende ????????
Nesa D-m-k (1 vite më parë)
Edhe vajza ime ka lind me shputa te derformuara po asgje si kam bere as une e as mjeket vet ju kan drejtu mrena muajit.

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?