Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Anemia
Pershendetje te dashura, sot i bona analizat e gjakut e te urines .. Mdoli qe jam anemike edhe mi dha mjeku kapsulla feroglobin po mtha me i pi 2 ndit mas bukes a ka naj rast qe i kan than 2 me i pi masi qe 1 shoqe i kish t njejta po veq nihere ndit i kish thon e mu dyher sipas mendimit t juj a jom shum anemikee apo qka se une nuk e dita niher e pyta mjekun sa her ndit tha 2 masnej kur mtha ajo shoqja t njejtat i kom po 1 her i kom ndit thash mas pom bojn najsen keq e thirra mjekun po spo pergjigjet ntel ... Faleminderit per pergjigjet , Puthjee !!
Leonita Uerda (9 muaj më parë)
Leonita Uerda (9 muaj më parë)
3.9 e kisha tash spe di sa o se sjom marr kurr me analiza e ajo e kish 4.9 tash qatu po thot qe un ma shum ://
Linda Lea (9 muaj më parë)
Per ate te thash qe varet sa je anemike me qen shum ke nevoj per doz me te lart edhe ti tash je me afer lindjes e duhesh gjithsesi me rregullu anemin deri kur te lind. Merri qysh te thot mjeku e mos u bazo te askush
Leonita Uerda (9 muaj më parë)
Linda po e thirra pakk ma heret e mtha stbojn sen keq se je shum anemikee tash spee dii
Linda Lea (9 muaj më parë)
Nashta shoqja ka anemi te leht e ti ke ma shum. Varet sa je dal anemike mos u bazo te shoqja... po ti me hek merakun pyte mjekun prap
Lindaa Lindaa (9 muaj më parë)
Edhe un jam duke perdor hapa per anemi ama nje her ne dit ne mengjes para buke me ka then,por ti pyt edhe nje her diktorrin e per dan nuk besoi qe te bejn diqka.inshalla po na kalon kjo anemi
Leonita Uerda (9 muaj më parë)
Qata po thom pse mh mtha dyher ://
Ema Ema2 (9 muaj më parë)
Jo mos u ban merak mjeku e ka pa si esht edhe aj e din me mir ne shtatzani ne vajz kam qen anemike se kam perdor dyher ne dit

/komuniteti

/anketa

A e keni planifikuar shtatëzaninë?