Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shtatzën
Prsh amundesh me mbet shtatzan menjher pas mestracionev apo vetem kohen e ovolimit flm per mirkuptim
Erdiona Pacolli (11 muaj më parë)
Tuana&erina&rejan . (11 muaj më parë)
Un kom bmet mas periodav me 2 gusht i kom kry... me 4-5-7 kom pas mardhenje te pa mbrojtur edhe kom.mbet shtatzan.
(11 muaj më parë)
gjasat jan me mbet por ne kohen e ovulvimit jan shum mat mdha suksese .

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?