Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pampersat.??
Pershendetje nena si jeni. Desha tju pyes per pampersat Sleepy a i keni provuar dikush a jane tw mira..sepse un poninperdor tani te firmes Pamers po pak te shtrenjta e mendova me ja nderru me ia marr Sleepy ose edhe ndonje firm tjeter me ekonomike se pamersi.cilen ma propozoni ju nena. Djalin e kam gati dy muaj.?
Blinaa (8 muaj më parë)
*** Buna *** (8 muaj më parë)
Blina une can bebe i perdori djalit jan teper tmira,nuk e leshojne urinen,dhe ske nevoj me ndru shpesh.Jan me cmim te arsyeshem,88 cope 10 euro e 50 cent i mar un ktu ku jetoj.
Erijona Berisha (8 muaj më parë)
Un ja perdori moltex jan shun te mire as nje her si del urina vajzes e as nuk e kan skuq as nje her jam shum e knaqur dhe qmim te vokitshem0
Blerina ... (8 muaj më parë)
Une ja perdori violeta shume jam e kenaqur asnjeher nuk i del urina. Edhe e kane qmimin e volitshem.
Klea Kiara (8 muaj më parë)
un e kam rrit qiken me altivja mkan pelqy shum edhe ju kan pershtat sja kom ndrru kurr po menoj njejt edhe per qiken tash qe e lindi me tnjejten me vazhdu nese i pelqen nuk mbahet varr a diqka
Mami Mami (8 muaj më parë)
Un pampers ja marr gjithmon niher kom provu libero po si kan pelqy vajzes tem e tani gjith veq me pampers skom provu hala naj njo tjeter .
Rina Anir (8 muaj më parë)
Blina une kom perdor pampers per djal po tash ja kom ndrru ne daipers teper te mire, kurr sem laget djali, gjithashtu edhe can baby shume te mire dhe te holl. provoj keto dy lloje besoi kan ma te pelqy. Nje dite burri mi kish ble slepy te mire ishin por me te mire mu doken daipers dhe can baby dhe me ekonomik se slapy.
Ema Ema2 (8 muaj më parë)
Per sleepy sdi ama edhe canebebe jon shum tmir une vajzes ja kom perdor veq kurr smi ka dal jasht urina
Jeta .aa (8 muaj më parë)
Une prej fillimi ja kam perdor Pampers niher pata provu me do tjer nuk ju kan pershtat djalit edhe u dufke me ndrru shum shpesh se i dilke urina ne rroba. E pampersi e vertet eshte qe ma shtrejt po ja vlen se e nuk te bjen me ndrru shpesh beben edhe kurr nuk u kuq djali jem ose diqka.

/komuniteti

/anketa

A e keni planifikuar shtatëzaninë?