Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rreth shtatzënisë

Pershendetje nena, desha te jua bej nje pyetje, une jam e fejuar dhe kam deshire te provoj te mbes shtatezan por jam e brengosur sepse qe 5 vite jam e fejuar dhe tani deshirojme te martohemi por kam frike se mos ndikon diqka qe kam pasur marredhenje aq te gjata pa provuar asnjehere te mbes shtatzene, dhe me tregon se cila eshte koha me e mire per te ngelur shtatezane pasi qe nuk kam marredhenje te rregullta, tani jam me perioda dje eshte dita ime e pare e periodave, flm.

Tina Ks (6 vite më parë)
ija h (6 vite më parë)
Pershendetje Vlera , nuk besoj qe do kesh problem per te mbetur shtatzen se nuk je e vetmja qe ke pas shume kohe mardhenje te mbrojtura e tani jeni gati te krijoni familje , por para se do fillosh te provosh per shtatzani shko bere nje kontrolle tek gjinekoloku per te shikuar a eshte qdo gje ne rregull dhe fillo te perdoresh acid folik , gjith te mirat dhe shpresoj qe shume shpejt do na japesh lajmin qe ke mbetur shtatzen. Uroje qe qdo gje te te shkoje mire.
Enxhi , (6 vite më parë)
vlera nuk besoj te kete ndikim fakti qe per nje periudhe te mos kesh tentuar te mbetesh shtatzane. ditet me te mira per te mbetur shtatzane jane ditet nga 12-16 e ciklit mujor. dmth rreth 14 dite pas dites se pare te peroidave eshte mundesia me e larte per te mbetur shtatzane. te uroj gjithe te mirat

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?