Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Po e pres
Po e pres atë ditë kur do marr një lajm
Një lajm të gëzueshëm që do bahesh nanë
Po e pres atë ditë kur në barkun tim
Do të rritet fëmiju im
Po e pres me mallëngjim atë ditë kur
Beba ime do levizë aty brenda meje
Po e pres një ditë kur do ta ushqej
Me shumë gëzim fëmiun tim
Po pres me mallëngjim
Po athua kur do mbaron kjo pritje
Athua do vijë ndonjë ditë ku
Do e shijoj aromën e bebes time
E do lumturohem me praninë e tij
Shpresat nuk i humbi tek zoti
Sepse ai bën mrekulli
E do bëj durim pa mbarim..
"o zoti im , mos më lërë të vetmuar e ti je trashëgimtari më i mirë"(kur'an)
Umaraa 97 (7 muaj më parë)
Umaraa 97 (7 muaj më parë)
Flm për kurajo merita
Merita ... (7 muaj më parë)
Edhe une i pata humb shpresat si ju,po deshti zoti bash ateher kur i humba shpresat me bekoj zoti mas 5 vitev martes tash e kam qiken 15 muajshe.zoti ka per te gjithe .ishalla edhe juve ju fal sa me shpejt.
Umaraa 97 (7 muaj më parë)
Jo e dashur shpresat mos i humb kurr se kurr nuk i dihet , Zoti na gzoftë edhe neve faleminderit për koment
Alba 8 (7 muaj më parë)
Umara sdi kan fillu edhe shpresat me u shu... Shum vargje te bukura të lumt, më bëre me lot por te gjitha ndjenjat ne disa vargje i paske vendos..
Umaraa 97 (7 muaj më parë)
Shpresoj që kjo pritje të ketë një përfundim oj alba..
Alba 8 (7 muaj më parë)
U knaqem tu prit valla, 6 vjet um shkun ne pritje ishalla bohet mir

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?