Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per nenat qe kane bere ivf
pershendetje mund te me tregoni ato nena qe kane bere ivf ku e kane bere dhe a kan pas sukses
A R (8 muaj më parë)
A R (8 muaj më parë)
faleminderit shume per pergjigjet in.shaa.llah do na mundsoj zoti edhe ne
Bonita B (8 muaj më parë)
Une. Ekam ba ne gjermani 3 here kom deshtu tash du me bo prap ishalla kemi suksese
Bela Malaj (8 muaj më parë)
Une e kam bere te spitali hygeia ne tirane de kam pas sukses qe me here te pare.tani jam shtatzane 27 jave dhe pres binjake.
Orhidea H (8 muaj më parë)
Un e kam ber disa her ne klinike amerikane prishtine. Kam pas sukses por kam deshtu ne javet e para (5-6 jav). Shkruje ivf dhe beje kerko te dalin gjitha pytjet lidhje me ivf dhe munesh me marr ma shum info nga zonjat ktu qe kane shkru. Te uroj sukses

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?