Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Plantex çaj

Pershendetje kam djalin 3 muaj prej muajit te 2 kam fillu me i dhene qaj plantex cdo mengjes ndonjehere edhe ne mbremje sepse ka pas shume ngreqe mirepo tash nuk di kur duhet tia ndaloj mos ti jap qaj plantex? Ju pershendes.

Blerta Aliu (2 vite më parë)

 • Dr. Med. Selim Thaqi - pediatër - neonatolog Pediatri përgjigjet
  Dr. Med. Selim Thaqi

  Përshëndetje Blerta,

  Nëse djali juaj nuk ka më ngërçe atëherë mund t`ia ndaloni, ose në të kundërtën jepini derisa të keni nevojë, deri në përfundimin e ngërçeve të cilat zakonisht ndalojnë rreth muajit të tretë apo katërt.

  Gjithë të mirat.

   

Shto Koment

 • Litushe (2 vite më parë)
  pershendetje kam vajzen 1 javeshe dhe ka shum ngerqe ne bark sepse nuk mund te rehatohet vetem qan dhe deshta te dij a mund ti ep qaj plantex pres pergjigje te shpejt tung
 • Blerta Aliu (2 vite më parë)
  Faleminderit shume

kthehu
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.