Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-pediatrin

Hundët e bllokuara

Pershendetje kam vajzen 2 muaj e gjysem dha ka paksa hundet e bllokuara dhe nganjehere  per shkak te hundeve po ka problem edhe kur po perbihet cfare  mund te kete? ju pershendes shumme.

Hyrije Selmani (6 vite më parë)

Dr. Niketa Koliçi - pediatre - neonatologe
Pediatri përgjigjet
Dr. Niketa Koliçi

Pershendetje Hyrije,

Kryesisht perdoret tretesira fiziologjike dhe i pompa - aspiratori per pastrimin e hundes se foshnjes (baby-aspirator).

Gjithe te mirat.

/komuniteti