Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-pediatrin

Kam nje hall te madh

Pershendetje kam vajzen 1 vjeqe e vendos ne djep me fjet. e ka rrotullu djepin lidhsja e djepit i ka shku ne qaf kur e kam pa krejt ftyren e kish pas te enjtur lidhsja e djepit e ka ngulfat mjkeu em ke than qe nuk ka me pas problem kerloj mendimin tuaj a ka me pas naj pasoj prej kesaj ngulfatje

Ronela Islami (3 vite më parë)

Dr. Med. Selim Thaqi - pediatër - neonatolog
Pediatri përgjigjet
Dr. Med. Selim Thaqi

Përshëndetje Ronela,

Pasi që vajza tanimë e ka tejkaluar këtë situatë pa ndonjë lëndim serioz nuk besoj që mund të ketë ndonjë pasojë, por ju lutem mësojeni vajzën të flejë pa djep mqns tanimë është më e rritur dhe mund të fle në krevatin e saj.

Në këtë mënyrë e mbroni atë nga ndonjë situatë fatale!

Gjithë të mirat.

/komuniteti