Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karrocë

Shes karrocen abc design turbo 6s per moshen 0-3 vjet, eshte ne gjendje shume te mire. Une e kam perdore per vajzen po qe ngjyrat i ka me shume per djem. Per me shume info me kontaktoni tek mesazhet.

Çmimi: 200.00 €
E publikuar: 6 vite më parë (15/07/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Maja B
Maja B
6 vite më parë
bebi bukur 560 ka kushtu e re :-)
Maja B
6 vite më parë
Nina niki : Qfare pytje palidhje ke bo, gjithkush e shet me qmim te arsyeshem se normal qe se shes me shume se qe ka kushtu e re, Po eshte me gjendje shume te mire, ka kushtu shtrejt edhe e shes aq sa ka vlere :-)
Arsim Bajraktari
6 vite më parë
Pershendetje fiona a ka mundesi per te kobtaktuar ne dnje menyre te luten nese po atehere ma dergo numrin tuaj. Flm
Maja B
6 vite më parë
Arsim Bajraktari : Me shkruaj tek mesazhet te lutem
Donaa Diella
4 vite më parë
Pershendetje Maja B a ka mundesi me me tregu se a e ke shitur akoma kete karroc sepse nuk po mundem me te shkru tek mesazhet
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti