Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

krevat levizes me rryme.

ky krevat eshte levizes me ane te adapterit.Eshte i blere ne Zvicerr dhe shum praktik.Ka mundesi te levizjes ne dy shpejtesi(1dhe2),ka mundesi te muzikes me ane te USB(me programim) dhe gjithashtu ka mundesin e aktivizimit te luhatjes ne menyre automatike ne rast te degjimit te zhurmes(kur femija qan atehere shtrati fillon automatikisht te luhatet derisa ai te ndalet).kete krevat nuk e kam perdorur fare pasiqe un kam lindur binjake ndersa ky eshte per nje femije

Çmimi: 150.00 €
E publikuar: 7 vite më parë (15/07/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Edona Statovci
Edona Statovci
7 vite më parë
per kontakt shkruani ketu
Bebi Bebushi
7 vite më parë
shum qenka i mire nvend e kisha ble po mu ka rit mu qika kam shtrat luhates kam me bateri por kshtu me senzor skam qite nfoto edhe pa perde si dhe shkruja dimenzionet
Alba Al
7 vite më parë
Deri ne cfare moshe perdoret??

7 vite më parë
E a e din hala sa ka kushtu ky krevet ne zvicerr? Shume shume po me pelqen dhe asnjeher me par nuk kam pa ksi shtrati.
Edona Statovci
7 vite më parë
Jo nuk e di per tash veq at her 380 frang
Edona Statovci
7 vite më parë
Alba nuk muj met thon me mosh se femija rritet dikush ma shum dikush ma pak po dimensionet e saj jon 1m gjatsi 60cm gjersi
Bebi Bebushi
7 vite më parë
edona a ka jogi apo diqka te tille shtrati:-[?
Edona Statovci
7 vite më parë
jo shtrati ka ardh pa jog se se ka formen per jogat veq e ka ni shtres te holl .
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti