Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karroc

Gjendja: i/e shitur

Shes karrocen per femij pothuajse e re e perdorur shum pak por eshte ne gjendje te shkelqyer shum e pershtatshme dhe e firmes franceze Viki qmimi i blerjes 150 € tani e shes per vetem 70 €


Çmimi: 70.00 €
E publikuar: 3 vite më parë (14/04/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Gojarta Hoti
Meri H.
3 vite më parë
Gojarta a e ka mekanizmin me u shtri me u ba rrafsh ?
Gojarta Hoti
3 vite më parë
Meri po i ka ama eshte shitur sot mengjes
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti