Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

dhome gjumi per vajza

pershendetje, kam per te shitur nje dhome gjumi per vajza, Perfshihen: Krevati, Dollapi i rrobave. Raft librash, Komo e cila ka edhe pjesen e cmontueshme per te nderruar bebin. Karrike lekundese dhe nje tapet 160*230,cmimi: , Dhurate te gjitha lodrat

Çmimi: 500.00 €
E publikuar: 3 vite më parë (16/06/2015)
Lokacioni: Shqipëri / Tiranë
E preferuar për: vajza
Enxhi Muca
Ina 86
2 vite më parë
Përshëndetje, interesohem per karrigen lekundese, është akoma?
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti