Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

tentene

Shes tentenen apo pundore per tavolin te madhe te pa perdorur asnjeher per arsye se nuk e perdori. Eshte e punuar me grep

Çmimi: 100.00 €
E publikuar: 2 vite më parë (02/03/2016)
Lokacioni: Kosovë / Prizren
E preferuar për: vajza
Bebi Bebushi
Bebi Bebushi
2 vite më parë
Dhe po rin shum bukur nee tavolin
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti