Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Komod per tv

Komod per tv esht e ruajtur ne gjendje te mir brenda ne xhama ka drita ne te dy anet .dhe tv ne nje qmim

Çmimi: 150.00 €
E publikuar: 2 vite më parë (11/06/2016)
Lokacioni: Kosovë / Mitrovicë
E preferuar për: djem dhe vajza
Mami Eneses
tel: 049655651
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti