Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Ngrohese Avent

Shitet ngrohesja per shishe dhe tegulla Avent ne gjendje te rregullt

Çmimi: 20.00 €
E publikuar: 1 vite më parë (08/01/2017)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Valentina Krasniqi
tel: 045640871
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti