Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

3-2-1 lekure

Shiten 3-2-1Lekure te blera 1800€ ne Mob-in shiten 750€

Çmimi: 750.00 €
E publikuar: 2 muaj më parë (07/05/2017)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Natyra 1
tel: 049899002
Natyra 1
2 muaj më parë
Tung Rina,qe 4 vjet jon valla trujtne jon ,vetem qe per neve tvogla skishim vend edhe i ndrrum
Natyra 1
2 muaj më parë
Mfal rina sdi qka bona e fshiva komentin tond
Natyra 1
2 muaj më parë
Rina, a je e interesume per kauqa qe po ateher mundemi me kontsktu ne tel bojm edhe zbritje
Rina Anir
2 muaj më parë
Natyra te lajmroi, se motra eshte e interesume por se di a inpershtatten t'ja tregoi fillimisht ne baze te fotov.
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti