Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Paisje per sallon bukurie

Shiten urgjent te gjitha paisjet per sallon bukurie jane perdor vetem 5 muaj lajmrohuni ne viber, Fuli: tel +38649641525.

Çmimi: çmimi: me marrëveshje
E publikuar: 3 muaj më parë (12/02/2018)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Valizake Thaçi Celina
tel: +38649641525
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti