Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Shtrat

Shes shtratin per femije te vegjel mund te perdoret ne tre opsione :lekundet ka rrotat qe mundesh me shty si karroc dhe ka ulsen eshte i perdorur por edhe i ruajtur mir qmimi 15€

Çmimi: 15.00 €
E publikuar: 3 muaj më parë (14/04/2018)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Gojarta Hoti
tel: +38349846334
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti