Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Maksikoz

Shes maksikozen me qante te firmes tornado t4 e bler ne albi mall te chellino e perdorur po ne gjendje shum te mir mund te perdoret si karrik ne makine

Çmimi: 55.00 €
E publikuar: 10 muaj më parë (12/09/2018)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Arbena Borovci
tel: 049627460
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti